Informace pro návštěvníky

Celostátní veletrh s doprovodným programem určený pro odborníky z řad měst a obcí včetně příspěvkových organizací a spolků, které jsou jimi zřízeny nebo jsou jakkoli pravidelně navázány na jejich rozpočet.

Veletrh je určen pro firmy a osoby zajímající se o produkty a služby z nomenklatury veletrhu spojených s komunální problematikou.

Vstup ZDARMA po registraci ZDE.

Termín a místo konání

Termín veletrhu

Středa 17. 5. 2023
Čtvrtek 18. 5. 2023
Pátek 19. 5. 2023

Otevírací doba

Pro návštěvníky:
St až Čt 10:00 – 17:00 hod.,
Pá 15:00 hod.

Místo konání

Výstaviště Flora Olomouc

Wolkerova 37/17, 
779 00 Olomouc

VSTUPNÉ

Při registraci na našem webu ZDARMA, na místě bez registrace:

Co vás na veletrhu čeká?

Na Komunálním veletrhu se představí firmy, které svým výrobním sortimentem jsou připravené nabídnout svoje produkty a služby zástupcům z řad měst a obcí včetně příspěvkových organizací a spolků. Součástí veletrhu bude i zajímavý třídenní doprovodný program na aktuální témata ohledně bezemisní dopravy a energetiky, kyberbezpečnosti, energetické bezpečnosti a odpadového hospodářství, veřejných zakázek. Svůj prostor v rámci doprovodného programu využijí i vystavovatelé formou prezentací.

Ve středu 17. května 2023 si budou moci zástupci měst vyzkoušet elektroauta formou soutěže v jízdních dovednostech a dozvědět se zajímavé informace o využití možností e-mobility pro města a obce.

Z vystavovatelů jsou hojně zastoupeny firmy nabízející městský a parkový mobiliář, výstavbu sportovních a dětských hřišť, odpadového hospodářství a recyklace, technologie vody a kanalizace. Nejen na venkovní ploše se budou prezentovat firmy s komunální technikou, technikou pro údržbu zelených ploch, pro úpravu městské zeleně i s praktickou ukázkou vozového parku a strojů na jejich expozicích.

Vstupné pro návštěvníky je ZDARMA po registraci.