Katalog vystavovatelů

Celostátní veletrh s doprovodným programem určený pro odborníky z řad měst a obcí včetně příspěvkových organizací a spolků, které jsou jimi zřízeny nebo jsou jakkoli pravidelně navázány na jejich rozpočet.

Veletrh je určen pro firmy a osoby zajímající se o produkty a služby z nomenklatury veletrhu spojených s komunální problematikou.

Vstup ZDARMA po registraci ZDE.

2K Consulting s.r.o.

2K CONSULTING s.r.o. je spolehlivý partner pro samosprávy, které hledají kvalitní poradenské a outsourcingové služby v oblasti bezpečnosti. Potřeby klientů řešíme chytře, s lidským přístupem a za pomocí moderních technologií. Zabýváme se zpracováním auditů a bezpečnostních analýz, poskytováním školení, dotačním servisem a konzultační činností. Zajišťujeme služby pověřence pro ochranu osobních údajů. Specializujeme se na oblast kybernetické bezpečnosti a krizového řízení. Jsme tvůrci projektu Bezpečný úřad.

4soft, s.r.o.

AAO s. r. o.

Jsme Česká firma AAO s.r.o. působící více jak 30 let na trhu s kancelářskými potřebami a technikou.  Nabízíme komplexní řešení zásobování firem, kanceláří, škol a státních institucí.  Kromě jiného zastupujeme značku skartovaček KOBRA, laminátorů PEAK a distribuujeme štítkovače DYMO a popisovače SHARPIE.

Naše shopy jsou:

AKP spol. s.r.o.

Rodinná společnost AKP se sídlem v Brně se již 32 let specializuje na výrobu a servis postřikovacích zařízení. Jedná se zejména o postřikovače, rosiče a další techniku pro údržbu zeleně. Malé postřikovače pro fotbalové hřiště i parky. Letošní novinkou je univerzální bateriová nástavba, která může být použita k ošetření veřejné zeleně, k zalévání a také pro základní oplach městského mobiliáře.

Allcom, spol. s r.o.

Kdo Jsme?

Do naší stálé nabídky patří káva z řady nespresso professional, kterou vaříme na profesionálním kávovaru aquila 420, ledová kávalong drinky: aperol spritz, mimosa, gin tonic…, víno a prosecco, pivo, nealkoholické nápoje a zákusky (linecké srdce, makronky, cupcake).

ALFA PROFI s.r.o.

Prodej a servis komunální a lesnické techniky. V našem portfoliu najdete stroje pro celoroční údržbu měst a obcí – užitkový elektromobil EVUM, komunální vozidla BOKI, dálkově ovládané pásové sekačky Stella a nosiče nářadí Green Climber, traktory různých velikostí, štěpkovače, příkopová ramena, křovinořezy a mnohem víc.

ARCH consulting s.r.o.

Jsme česká poradenská firma a na trhu působíme více než 13 let. Věnujeme se poradenství v oblastech odpadového hospodářství,
energetiky a veřejných zakázek. Pomohli jsme stovkám obcí a jejich sdružení zejména v Čechách. Jsme výhradně poradenskou firmou, poskytujeme profesionální a nezávislé služby a nejsme dodavatelem žádného zboží.

Architektonický klub s.r.o.

Rodinná společnost Architektonický klub s.r.o. se zaměřuje na úspory elektrické energie v oblasti LED osvětlení. V naší nabídce naleznete svítidla pro veřejné prostory, jako jsou ulice, parky a náměstí, ale také interiéry budov, jakou jsou kanceláře, obecní domy, školy, muzea nebo sportovní haly. Pro každou zakázku připravíme konkrétní řešení a poradíme s výběrem nejvhodnějších LED svítidel pro danou oblast a potřeby. Snažíme se stále vylepšovat naše produkty tak, aby odpovídaly nejnovějším trendům a technologiím. Všechna svítidla v našem portfoliu jsou vyrobena z kvalitních materiálů s dlouhou životností a nízkou spotřebou energie. Díky tomu jsou ekonomicky výhodné a značně šetří finance veřejných rozpočtů. Klademe důraz na spokojenost zákazníka, kompatibilita s inteligentním systémem, výpočet osvětlení nebo odborná montáž s revizí je samozřejmostí. Svítidla navrhujeme s ohledem na ekologické aspekty, aby splňovala nejvyšší nároky na udržitelnost. Budeme nám potěšením si domluvit schůzku a přijet nasvítit Vaši realizaci. Přijďte se podívat na náš stánek a nechte se unášet na vlně nejmodernějšího osvětlení, sami si u nás vyzkoušíte nové designy a technologie. V oboru máme 8500 realizací, takže se nás můžete spolehnout.

ArrowSys s.r.o.

ArrowSys je výrobcem bezobslužné technologie k provozu obchodů zcela bez personálu s otevírací dobou až 24 hodin denně. Na menších obcích tím pomáháme k udržitelnosti prodejen. V roce 2022 jsme vybavili první provozy systémem Contio, dále i obce Bítovany (450 ob.), Čížkrajice (300 ob.), Rychnov u Nových Hradů (200 ob.) a další. Bezobslužné prodejny se staly oblíbenými mezi místními a pro provozní úspory i mezi obchodníky. Technologie je určena do kamenných provozoven, alternativně dodáváme mobilní modulové konstrukce s prodejnou na klíč.

ASIO NEW, spol. s r.o.

Široké spektrum dodávaných vodohospodářských produktů nachází uplatnění při čištění odpadních vod z rodinných domů, obcí, měst a v různých průmyslových odvětvích. V rámci portfolia najdete i výrobky a technologie na úpravu vody, využití dešťové vody, kalové hospodářství, recyklaci vody a v neposlední řadě prvky pro modro-zelenou infrastrukturu, které můžete právě na veletrhu vidět.

AUTOKOMPLEX OLOMOUC s.r.o.

Společnost Autokomplex Olomouc s.r.o. (člen skupiny Auto Hlaváček a.s.) nově nabízí prodej komunální techniky ZEBRA.
ZEBRA je víceúčelové komunální vozidlo vyráběné v České republice. Tyto užitkové vozy můžou nést více než 45 možných druhů výměnných nástaveb. Jsou vybaveny tří-okruhovým hydraulickým systémem, který umožňuje nést nástavbu vpředu, vzadu i na korbě.
Mezi spokojené zákazníky patří stavební a úklidové firmy, technické služby a obce.

Bártek rozhlasy, s.r.o.

Přes 25 let se zabýváme vývojem, výrobou a instalací varovných systému pro města a obce (bezdrátový a drátový rozhlas). Dále nabízíme informační radary (i s čtením SPZ), kamerové systémy, veřejné LED osvětlení včetně solárního napájení, digitální úřední desky, dobíjecí boxy, ozvučení vnitřních i venkovních prostor. Zajišťujeme montáž a servis po celé ČR. Pomáháme se získáním dotace.

BC Logia systems, s.r.o.

BC LOGIA service, s.r.o. je především autor vyspělého systému WinyX. Tento systém vyvíjí už od roku 1993 a za svou dobu prošel řadou pokročilých inovací. Dále distribuje a poskytuje služby spojené zejména s tímto systémem.  Součástí implementací je poskytování mnoholetého know-how kolektivu autorů. Společnost také vyvíjí a implementuje různé nadstavby systému a to jak softwarové, tak hardwarové, jako je produkt MotivátorX, či projekt Digistazka.

BD SENSORS s.r.o.

Společnost BD SENSORS se od počátku soustředila na vývoj elektronické tlakoměrné techniky. Postupem času vznikly další divize zabývající se také vývojem komplexních řešení pro elektronickou evidenci a identifikaci osob, aplikacemi pro vesmírný program a v neposlední řadě také oblastí IoT či aplikacemi pro implementaci Průmyslu 4.0.
BD SENSORS představují produkty v rámci projektu Environmentální management municipalit, a to biometrické terminály safyID a safy2, IoT řešení DataFly, kompletní sadu pro měření a autonomní řízení hospodaření s vodou v retenčních nádržích Dešťovka a systém safyWASTE pro odpadové hospodářství.

Benjamín, s.r.o.

Firma BENJAMÍN s r.o. již 25 let dodává do škol a školek vysoce kvalitní didaktické pomůcky,  nábytek vyrobený na CNC strojích (typový i atyp) a zahradní prvky z masivních modřínových lepených hranolů nebo v kovovém provedení – vše vlastní výroby. Sortiment zahrnuje i lavičky a altány. Vlastníme příslušné certifikáty. Výroba, doprava a montáž, záruční i pozáruční servis jsou u nás samozřejmostí. Ze srdce Slovácka pokrýváme Českou republiku i Slovensko pro radost našich dětí a spokojenost učitelů.

BIOMAC ENERGY s.r.o.

Společnost BIOMAC ENERGY s.r.o. působí jako energetické centrum pro zabezpečení služeb v oblasti vytápění a chlazení residenčních, komerčních a výrobních prostorů. Montuje, servisuje a prodává produkty tepelné a chladící techniky jako jsou kotle, tepelná čerpadla, klimatizace, krby, chladírny, mrazírny, rekuperační jednotky a systémy větrání. Společnost je stabilní certifikovaný partner s konstrukčním, projekčním, výrobním a montážním zázemím, který je schopný zajistit požadované zařízení tepelné techniky od projekčního návrhu, po montáž, zprovoznění, servis až po likvidaci zařízení.

BIOMAC s.r.o

Společnost BIOMAC s.r.o. je jedním z českých předních výrobců ekopaliva – dřevních briket a pelet. K výrobě používá piliny a hobliny, tedy dřevní odpad, který vzniká na pilách. Brikety a pelety vyrábí na vlastních technologiích v ČR i v zahraničí. Disponuje rozsáhlou prodejní sítí po celé ČR (disponuje s více jak 60 prodejnami) s možností dopravy až domů včetně závozu pelet cisternou.

Clean4you s.r.o.

Workoutland je značka prémiových workoutových hřišť Vario G, fitness strojů G move, domácích workoutů G home, venkovního mobiliáře a sportovního vybavení pro obce, města, školy, sportovní a zájmové kluby od ryze české společnosti Clean4you s.r.o. Široká nabídka vybavení je vhodná jak pro každého příznivce aktivního odpočinku a pohybu na čerstvém vzduchu, tak i pro profesionální sportovce a sportovní celky.

CleverFox s.r.o.

Daniš Davaztechnik s.r.o.

Daniš Davaztechnik s.r.o. se zabývá prodejem a servisem parkových, komunálních a zemědělských strojů japonské značky Kubota. Stroje určené pro hobby sféru ale hlavně pro profesionály: komunální služby měst a obcí a zemědělské podniky. Na trhu firma působí již více 25 let.

DEKOS R, s.r.o.

Firma Dekos R s.r.o. přináší inovaci v oblasti zpracování biologického odpadu – Zařízení na vytřídění a zpracování bio odpadu (ZVZB).
ZVZB je velkokapacitní zařízení, které je schopné na relativně malém prostoru a v jakýchkoliv kapacitách zpracovávat bioodpady ve městech a obcích, a to bez nutnosti jejich předchozí separace. Roční kapacity jsou možné od 2000 až po 360 000 tun.
V zařízení nejprve dochází k oddělení bio složky od veškerých obalů a kontaminace pomocí automatického separátoru, následně jsou odseparovány tuky a oleje. Takto vytříděný bioodpad je poté sveden do GreenGood kompostérů, ve kterých dojde k hygienizaci a přeměně v organické hnojivo.
Zařízení jsou designovaná na míru a díky vysoce účinným zápachovým filtrům mohou být instalována kdekoliv včetně center měst. Nabízí se tím výrazné zkrácení dojezdových vzdáleností.
Výroba organického hnojiva přispívá k udržitelnému rozvoji. Organické hnojivo přispívá k větší diverzitě mikroorganismů v půdě, což zlepšuje zdraví půdy, snižuje erozi, a zvyšuje její schopnost ukládat uhlík.
V České republice je organické hnojivo vyrobeno technologií GreenGood registrováno a je možné jej uvádět zpět na trh.

DigiDay Czech s.r.o.

DigiDay Czech je předním dodavatelem elektronických úředních desek pro Českou a Slovenskou republiku. Jsme ryze česká společnost, která působí na trhu přes 8 let a naše řešení využívá přes 430 měst a obcí.  Naše elektronické úřední desky jsou vyrobeny z kalené ocele v antivandal provedeníDůrazně dbáme na prvotřídní kvalitu a proto používáme průmyslové LED displeje značky LG s nejnižší spotřebou elektrické energie na trhu a průmyslové komponenty INTEL.  Jako jediná společnost na českém a slovenském trhu vyvíjíme náš vlastní software – LEDWARE, který plně automaticky načítá veškeré informace z vašeho webu nebo spisové služby.  Elektronické úřední desky od DIgiDay Czech Vám ušetří drahocenný čas a náklady při vyvěšování úředních dokumentů a povinných informací.

DISK Multimedia, s.r.o.

MULTIMEDIÁLNÍ VYBAVENÍ PRO VAŠI OBEC
Vstupte do světa moderních technologií, spolehlivých a výkonných zvukových aparatur, chytrých multidotykových panelů, projektorů a funkčních akustických prvků.
Proč se obrátit na DISK Multimedia?
V oblasti audiovizuální technologie a realizace projektů se pohybujeme už více jak 25 let. Zkušenosti našeho týmu a znalost technologií i sortimentu jsou zárukou pečlivě odvedené práce. Za sebou máme množství různých projektů od rekonstrukcí kulturních domů, společenských sálů, hudebních učeben, zasedacích místností, obřadních síní, sportovních hal a knihoven.

Elektrogenerátory s.r.o.

Naše firma nabízí pronájem a prodej supersilent elektrogenerátorů. Máme největší flotilu supertichých generátorů v ČR. Tyto stroje dosahují vynikajících hodnot odhlučnění a proto jsou vhodné do městských center, nemocnic, data center a používají se často jako zálohy úřadů. Nabízíme také paralelní, tedy bezvýpadkový provoz, kdy je dramaticky sníženo riziko poruchy či výpadku a proto jsou naše stroje maximálně vhodné pro zálohu a podporu vešekeré kritické infrastruktury. Velice oblíbené jsou na všech typech kultuturních akcí: centrální náměstí, městské zástavby, podpora stagí a podií, stánkový provoz. Více informací naleznete na www.elektrogeneratory.czwww.supersilent.cz

„Přeji Vám, abyste měli možnost vždy zažít ten pocit radosti, když věci fungují tak, jak bylo ujednáno a nebo tak, jak mají.“
David Klimša

Elte Smart Sp. z o.o.

ELTE Smart je poskytovatelem ICT řešení mimo jiné pro společnosti a místní úřady odpovědné za nakládání s odpady. Klíčovými řešeními společnosti jsou systémy pro: – identifikaci kontejnerů, popelnic, – sledování úrovně naplnění kontejnerů, – umístění kontejnerů, – dynamické vážení odpadu, – plánování tras a harmonogramů svozu odpadu, – kontrolu realizace tras a harmonogramů, – obrazový/video záznam, – komunikaci s řidičem prostřednictvím terminálu, – a modul podporující procesy spojené s vedením karet pro předávání komunálního odpadu v systému BDO.

ENVItech Bohemia s.r.o.

Již více než 30 let nabízí ENVItech Bohemia s.r.o. komplexní služby monitoringu životního prostředí, zejména kvality ovzduší. Kromě měření certifikovanými přístroji se věnuje také vývoji nízkonákladových senzorických jednotek a návrhu senzorických sítí. Nabízí měření prachových částic (enviDUST), prachu a plynů NO, NO2, CO, O3, aj.(enviSENS) a meteorologických veličin (enviMET). Kombinací certifikovaných přístrojů od německé firmy Palas a low-cost jednotek vytváří hybridní monitorovací sítě.

ESTAV.cz / TZB-info.cz

Stavební portály ESTAV.cz a TZB-info.cz pro vás zveřejňují denně články, zprávy a informace z oboru stavebnictví, architektury, technického zařízení a správy budov. Vítanou pomůckou pro energetický management je Kalkulátor cen energií TZB-info, nezávislé porovnání všech dodavatelů elektřiny a plynu, kteří mají v ČR licenci. Obsah portálů doplňuje digitální televize estav.tv, která vám přináší audio a video obsah, rozhovory, diskusní pořady a podcasty.

Eurogreen CZ, s.r.o.

Již více než 30 let nabízíme profesionální služby zákazníkům v celé ČR. Na českém a slovenském trhu zastupujeme renomované obchodní značky komunální techniky, které spolehlivě a hospodárně slouží svým uživatelům po mnoho let. Dále nabízíme služby při plánování, realizaci a údržbě veřejných sportovišť. Naše služby a produkty slouží nejen profesionálům, ale také obcím, městským organizacím a samozřejmě náročným soukromým uživatelům. Za naším úspěchem stojí spokojení zákazníci a kvalitní, praxí prověřené produkty, které nabízíme.

EverLift spol. s r.o.

Společnost EverLift spol. s r.o. se sídlem u Olomouce patří již přes 30 let k významným výrobcům nástaveb na českém trhu. Jsme výhradním dodavatelem hydraulických jeřábů Fassi, nosičů kontejnerů Marrel a jeřábů do těžkého prostředí Cranab. Vyrábíme nástavby pro využití ve stavebnictví, odpadovém hospodářství, komunálních službách a autodopravě. Kromě toho můžeme nabídnout speciály jako např. výměnné nástavby, vyprošťovací vozidla nebo pásové minijeřáby pro manipulaci v omezených prostorech. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se plnit i netradiční požadavky.

EVEROPROJEKT

Společnost EVEROPROJEKT s.r.o se zabývá prodejem kvalitní techniky, obchodu s originálními náhradními díly a také komplexním řešení servisu prodávané techniky. Kromě toho jsme výhradním importérem prvotřídních značek pro kompostování jako např. ZAGO, CARAVAGGI.
Celá myšlenka o založení naší společnosti EVEROPROJEKT s.r.o vznikla po dlouholetých zkušenostech 2 mladých a ambiciózních lidí, za účelem založení silné regionální společnosti pro komunální a kompostovací techniku. V oblasti komunální a kompostovací techniky působíme na území celé České a Slovenské republiky a také jsme od roku 2015 uzavřeli dohodu s Italskou společnosti ZAGO s.r.l na výrobu a dodávku technologie na kompostování jako např. kompostovací síta a překopávače kompostu.
Společnost jsme bez jakéhokoliv cizího kapitálu zakládali počátkem roku 2010 a budovali její základy ze svých 15 let zkušeností a kontaktů.
Od začátku působení naše firma dokazuje schopnost řešit vzniklé servisní situace, provádět pravidelné servisní údržby a předávat novou kvalitní techniku. Pravidelným školením nejen servisních techniků, ale všech zaměstnanců, dokážeme připravit celou škálu komplexních služeb šitých na míru zákazníkovi.
Mezi naše hlavní odběratele patří města a obce, ale také drobní zemědělci a podnikatelé.
Od roku 2020 jsme vstoupili na trh s traktory CAPTAIN jako výhradní dovozce pro ČR a do dnešního dne jsme již dodali přes 400 kusů těchto malotraktorů, které se těší velké oblibě ze strany zákazníků a hlavně výborné kvalitě

FOKUS-H, s.r.o.

Společnost FOKUS-H s.r.o. je ryze česká rodinná firma s tradicí od roku 2004 a v současné době patří mezi významné distributory obalových materiálů (nejen) pro zemědělství v České republice.
Protipovodňová ochrana -> Pro města a obce zajišťujeme především dodávky prostředků protipovodňové ochrany. V předchozích letech se jako preventivní opatření velmi osvědčily tandemové (dvoukomorové) protipovodňové pytle, ze kterých je po naplnění pískem možné postavit hráz přímo v místě potřeby. Výhodou tohoto řešení je nízká pořizovací cena, stabilita hráze a jednoduchost výstavby. Nabízíme nejen pytle a plnicí zařízení, ale také rychlé doručení v případě aktuálního ohrožení povodněmi.
Balení dříví => Z našeho programu pro balení dříví a dřevní štěpky si vyberete, ať už spravujete hektary lesů, nebo jen potřebujete uložit štěpku z prořezu dřevin. V nabídce najdete speciální velkoobjemové vaky BigBag určené na dřevo v několika rozměrech a provedeních, pytle na paletu a další doplňkový sortiment.
Úklid obce => Nejen na jarní úklid obce jsou vhodné vaky v mini verzi. Mají rovné dno, čtyři úchytová oka, vysokou nosnost a jsou vhodné například na shrabané listí a jiný zahradní odpad. Díky malým rozměrům se s vakem dobře manipuluje a lze jej odvézt i na zahradním kolečku.
Nabízíme také barevné LDPE pytle v rolích na tříděný odpad, polypropylenové pytle, přírodní pytle z juty, zakrývací plachty, motouzy nebo pracovní rukavice.

FORM, spol. s.r.o.

GROOWN

Vnášíme nové technologické poznatky do zemědělské, zahradnické i lesnické praxe a přinášíme jednoduchá a efektivní řešení pro zemědělce, arboristy i domácí pěstitele. Naše produkty a technologie šetrně vrací půdě a kořenům chybějící živiny. Nastartují ozdravný proces půdního ekosystému. Výsledkem je úrodnější půda, vyšší vitalita rostlin a konec plýtvání energií, vodou i lidskou prací.
Stromy jsou naprosto zásadní pro kvalitu životního prostředí a výrazně zlepšují životní podmínky ve městech. Pro jejich zdravý růst však musí existovat rovnováha mezi velikostí stromu a kořenovým systémem. Té v podmínkách městské zeleně dosáhneme jen výjimečně. Limitem je omezený prostor pro kořenový systém, který navíc velmi často ohraničuje nepropustná bariéra. Dřevina po vyčerpání živin strádá a následně hyne. Nejčastějším řešením je její výměna a proces se znovu opakuje. GROOWN INJECT technologie nabízí alternativu. Nabízíme technologii, která prodlužuje funkční životnost dřevin, podporuje jejich plodnost a zlepšuje růst. Kořenovou injektáží aplikujeme absorbent, růstové stimulátory a minerály do kořenového systému dřevin. Zároveň se provzdušňuje kořenový půdní prostor. Při injektáži kořenového systému nedochází k poškození dřeviny, což maximalizuje účinnost léčebných a podpůrných postupů. Tato metoda umožňuje významným způsobem zefektivnit a zlevnit jejich záchranu.

Hajn s.r.o.

Česká firma, která  už více než 33 let vyrábí koženou galanterii, jako jsou dámské kabelky, aktovky, peněženky, opasky atd. V našem výrobním programu jsou mimo jiné i výrobky pro obecní a městské úřady, pro které vyrábíme luxusní, kožené, kancelářské vybavení.Jedná se o různé desky, podložky na stůl, diáře, vizitníky, pouzdra na tužky, razítka, aktovky, vizitníky a desek s logem měst určených k slavnosnímu účelu, svadební obřady, křtiny atd.

Hřiště v CAJKU s.r.o.

Od roku 2015 poskytujeme komplexní servis pro dětská hřiště a sportovní zařízení. Provádíme všechny dostupné odborné kontroly, během kterých zároveň odstraníme i drobné závady (např. dotažení nebo doplnění konstrukčních spojů a krytek). Postaráme se také o závady většího rozsahu, jako jsou opravy poškozených nebo opotřebovaných částí a nátěry povrchů. Tam kde už oprava nepomůže, nabídneme vhodnou alternativu, v podobě moderních a kvalitních herních nebo sportovních prvků společnosti Vinci play.

ILLE service spol. s.r.o.

Firma ILLE service spol. s.r.o. je jednou z vedoucích firem v oblasti poskytování hygienických služeb v České republice s měsíčním přírůstkem více jak 50 spokojených zákazníků. ILLE service spol. s r.o. byla založena v roce 1994 jako dceřinná organizace německé firmy ILLE Papier Service GmbH. Pobočky firmy a sklady materiálu jsou Praze, Brně, Ostravě a Českých Budějovicích.
Zákazníkem ILLE může být každý provoz, který má zvýšené požadavky na hygienu (restaurace, hotel, potravinářská výroba, továrny, čerpací stanice, školy, úřady, divadla, atd.).
V současnosti má v České republice více jak 4000 zákazníků, kterým poskytuje pravidelný servis.
Kompletní servis ILLE zahrnuje bezplatnou dodávku a montáž špičkových zásobníků na toaletní papír, nejúspornější dávkovače na papírové ručníky, tekuté mýdlo, osvěžovač vzduchu, apod.
Zdarma výměny a opravy zásobníků v případě poškození, pravidelné zásobování spotřebním materiálem. Zásobníky nabízíme v různých barevných provedeních (bílé, chrom, nerez) a moderním designu, který dodává jednotný vzhled toalet a umýváren. Spotřební materiál dodáváme v nejvyšší kvalitě za přijatelnou cenu.

Isolit-Bravo, spol. s.r.o.

Naše společnost Isolit- Bravo spol, s r.o. se snaží vyjít vstříc požadavkům a přáním nejen běžným uživatelům, ale i profesionálům, kteří potřebují ke své práci kvalitní stroje, jako jsou kolečka a trakaře, které jim jsou při práci pomocníkem. Také proto v naší nabídce naleznete modely a příslušenství, které svým výkonem a konstrukčními vlastnostmi odpovídají požadavkům profesionálních zákazníků z oblasti komunálních služeb, stavebnictví, zahradnictví, sadařství, vinařství, lesnictví, zemědělství, farmářství, na statku a spoustě dalších, kteří potřebují vozit, převážet, nakládat, uklízet sníh, orat, pracovat na chalupě, zahradě atd.
Díky svému profesionálnímu přístupu ke všem činnostem, které výroba zahradní techniky jako je elektrické kolečko zahrnuje se značka BRAVO s Motúčkem prosazuje na zahraničních trzích nejen v Evropě.
Značka BRAVO má stabilní místo na českém trhu již přes 22 let a věříme, že díky dalšímu technickému vývoji, zdokonalováním stávajícího a profesionálním přístupem k zákazníkovi Vám budeme moci sloužit mnoho dalších let.

ista Česká republika

Komatec s.r.o.

Komunální technika s.r.o.

Společnost Komunální technika, s.r.o. se krátce po svém vzniku v roce 2002 stala významnou obchodní společností zajišťující prodej a pronájem techniky pro svoz odpadů, dále prodej transportní techniky a v neposlední řadě také prodej veškerých odpadových nádob pro komunální oblast. Nedílnou součástí nabídky produktů naší firmy je i poradenská činnost téměř ve všech oblastech komunální a transportní techniky. Tato vychází z dlouholetých zkušeností našich pracovníků ve výše uvedených oblastech.
Od počátku činnosti firmy je veliká pozornost věnována budování odpovídající pozici na trhu. K tomu nemalou měrou přispívá cílená a soustavná péče o zákazníky včetně rychlého a dobře fungujícího servisu. Hlavním motorem společnosti je kreativita a týmová práce sice malého, ale o to dynamičtějšího a flexibilnějšího kolektivu. Dlouholetým cílem zůstává neustálé zvyšování úrovně služeb poskytovaných našim zákazníkům a tím i zajištění jejich plné spokojenosti.

LASKI s.r.o.

LEDVANCE s.r.o.

Společnost LEDVANCE je s pobočkami ve více než 50 zemích a zastoupením ve více než 140 zemích jedním z předních světových poskytovatelů osvětlení pro profesionální uživatele a maloobchodní zákazníky. Společnost LEDVANCE, která se oddělila od společnosti OSRAM GmbH, nabízí rozsáhlý sortiment LED svítidel pro široké spektrum použití, inteligentní osvětlení pro řešeni Smart Home a Smart Building, jedno z největších portfolií LED světelných zdrojů ve svém oboru i tradiční světelné zdroje.

Lindha a.s.

Meva a.s.

Meva a.s. – „VÝROBKY PROVĚŘENÉ GENERACEMI“
Český výrobce se 125 lety zkušeností s návrhem, výrobou a poradenství v oblasti sběru odpadů všeho druhu, vybavení průmyslových podniků, vybavení měst a obcí a další. Jsme specialisté ve svém oboru a svým zákazníkům dokážeme poskytnout kompletní servis při zajišťování řešení v oblastech nakládání s odpady či zvelebování městských částí. Důvěra, spolehlivost, partnerství, rychlost jsou atributy. na kterých si naše společnost zakládá.

MINAM servis a.s.

Ministerstvo práce a sociálních věcí

MPSV ČR poskytuje finanční příspěvek obcím na budování infrastruktury pro péči o malé děti. Financováním výstavby budov, rekonstrukcí či nákupu nemovitostí podporuje vznik obecních dětských skupin. Dotace ve výši 1 – 25 mil. Kč je určena pro všechny obce a města bez rozdílu regionu a velikosti i jejich příspěvkové organizace.
Ani následný provoz dětské skupiny nezůstává stranou zájmu ministerstva. Provozovatel může žádat o příspěvek na provoz nebo na stravu až do výše 1,7násobku příslušného normativu pro mateřskou školu.

MIRAKULUM s.r.o - Zábavně-naučný Park

Stavíme dětská hřiště od pískoviště až po velké realizace pro obce, města, MŠ, a ZŠ, ZOO, soukromé investory a další. Dětská hřiště stavíme po celé ČR. Vyrábíme skluzavky, prolézačky, dětské kolotoče a další vybavení dětských hřišť. Vyrábíme jedny z nejodolnějších dřevěných herních prvků: skluzavky, hrazdy, prolézačky, dětské kolotoče, pískoviště, houpačky, domečky, lanové prvky, lezecké stěny. Městský mobiliář: lavičky, odpadkové koše, altány a pergoly. Naší nejznámější realizací je zábavní park Mirakulum ve středočeských Milovicích nabitý množstvím nápaditých herních prvků, které nikde jinde nenajdete.

Munipolis s.r.o.

MUNIPOLIS je tvůrcem a provozovatelem chytré komunikační sítě spojující města a obce, firmy, spolky a další skupiny s jejich členy, obyvateli, rodinami či zaměstnanci. V České republice, na Slovensku a v dalších zemích spojuje přes 3 000 měst a obcí a desítky dalších institucí s více než 800 000 lidmi. Ročně se prostřednictvím chytré komunikační sítě MUNIPOLIS rozešle kolem 50 milionů zpráv.

Pomocí moderních komunikačních nástrojů propojuje MUNIPOLIS občany se všemi institucemi, které potřebují pro svůj život, práci nebo trávení volného času. Umožňuje, aby si každého registrovaného uživatele samy našly důležité informace od radnic, firem, spolků, vzdělávacích zařízení nebo komunit. Digitálně zpracovává důležitou zpětnou vazbu od občanů ve formě minireferend, anket, participativních akcí nebo hlášení podnětů.

NEWLED s.r.o.

Vyspělá LED technologie přes 16 let na trhu
NEWLED je výhradně česká společnost, která dodává LED svítidla na evropský trh již od roku 2006. Jsme si vědomi, že naši zákazníci potřebují moderní a úsporné osvětlení s nekompromisním důrazem na výkonnost, návratnost a dlouhou životnost. Proto nabízíme pouze výrobky s naší LED technologií, která podléhá přísným normám a certifikaci nejen v rámci Evropské Unie.
Nabízíme obcím výměnu a modernizaci veřejného osvětlení. Zajišťujeme vypracování celkového projektu od analýzy současného stavu veřejného osvětlení obce, výpočtu úspor až po samotnou realizaci. Dokážeme zajistit rekonstrukci a revitalizaci veřejného osvětlení za přispění státních dotací, včetně financování celého projektu.

PRODAG Zlín, s.r.o.

Více než 30let se zabýváme výrobou, dovozem, prodejem a servisem komunální, zemědělské a lesní techniky. Vyrábíme rozmetadla na zimní posyp, postřikovače pro aplikaci solanky, cisterny pro zavlažování a různé speciály. Novinkou je šplhací postřikovač pro boj s kůrovcem. V našem regionu zajišťujeme prodej traktorů Solis, Tym a Yanmar. Na český trh dovážíme traktorové vleky, mulčovače, štípače dříví, řezací automaty, cirkulárky, vodní lisy na ovoce, secí stroje, postřikovače, rosiče. Více na www.prodag.cz

PROFI TRUCK BUSINESS s.r.o

Dodavatel podvozku NAPA TRUCKS spol. s r.o., společnost s 25 letou historií. Autorizovaný dealer vozidel DAF a TATRA. Každoročně dodává na český trh stovky nových i ojetých nákladních vozidel. Servisní místa jsou v konceptu ONE STOP SHOP, všechny služby pod jednou střechou.
Na servisních lokacích v Pardubicích, Moravské Třebové, Liberci a v Ústí nad Labem naleznete mimo prodeje vozidel a náhradních dílů, také jejich záruční či pozáruční servis, měření emisí, STK, čerpací stanici, ověřování tachografů, rovnání rámů či třeba pronájem parkovacích ploch a další služby.
Vozidlo DAF XD 340 FAN je zbrusu novou generaci vozidel DAF.  Díky zcela nové kabině se vozidlo pyšní větším komfortem pro osádku a vynikajícím výhledem z vozidla, což zvyšuje bezpečnost provozu. Srdcem nového XD je motor MX- 11 o výkonu 251 kW s max. točivým momentem 1650Nm při 900-1400ot/min a plně automatickou 6-ti stupňovou převodovkou ALLISON. Nový DAF XD má rozvor náprav 3400 mm a díky němu má nejmenší poloměr otáčení, který je bezpochyby pro vozidlo určené na svoz odpadů nepostradatelný. U vozidla je ve standardu režim řazení STOP & GO, který  řidiči umožňuje rychlejší , jednoduší řazení. Ve specifickém provozu jako je svoz odpadů je tato funkce velkým přínosem  celého cyklu sběru odpadů. Nová vozidla DAF XD  se řadí na špičku mezi podvozky.

PS DataProjekt

PS DataProjekt poskytuje projekční služby v oblasti sítí elektronických komunikací s primárním zaměřením na optické sítě. Nabízíme kompletní inženýring, konzultační a vzdělávací služby týkající se projekce a legislativy. Do portfolia zákazníků patří velcí operátoři, lokální poskytovatelé internetu i jednotlivá města a obce, ať už chtějí vlastní optickou síť pro poskytování služeb, nebo metropolitní síť pro pokrytí potřeb např. kamerového systému.

RCD Radiokomunikace a.s.

RCD Radiokomunikace a.s. vyvíjí a vyrábí na zakázku vysokofrekvenční zařízení zahrnující antény, filtry, sdružovače, rádiové opakovače a příslušenství radiostanic, které používají zejména policisté a hasiči pracující v krizových situacích. Zajišťuje také zákaznická řešení rádiového spojení v podzemních prostorách, rozsáhlých budovách, silničních a železničních tunelech a v metru. Nedílnou součástí je nepřetržitý dohled a servis těchto zařízení.

Mezi perspektivní oblasti vývoje a výroby patří:

  • Síť systému LANET : on-line řízení pouličního osvětlení, ucelený HW včetně SW pro komunikaci a řízení intenzity svítivosti lamp
  • Odečtový systém CENSA : on-line odečty vodoměrů, ucelený HW včetně SW aplikace na kompletní správu odečítaných dat

RedX International CZ s.r.o.

RedX® = kvalitní nůžkové párty stany a eventové vybavení
Jsme specialisté na párty stany, nafukovací stany a reklamní brány, skládací nábytek, vlajky a bannery a jiné profesionální vybavení. Rozkládací párty stany nabízíme především pro profesionální potřeby (nůžkové stany pro obce a sdružení, vystavovatele a veletrhy, farmářské trhy, motorsport týmy, hasičská a sportovní sdružení, catering). Samozřejmostí je možnost reklamního potisku našich produktů. Věříme, že nabízíme ty nejlepší stany na trhu.

REFLEX Zlín, spol. s r.o.

Historie firmy sahá do roku 1990, kdy byla založena akciová společnost Reflex, která zahájila výrobu kontejnerů na tříděný odpad. V roce 1993 vznikla firma REFLEX Zlín, spol. s r. o. se zaměřením na výrobu sklolaminátových kontejnerů na sběr tříděného odpadu a vodních atrakcí. Firma se drží předsevzetí vyrábět sklolaminátové produkty na základě vlastního vývoje a modelové tvorby, na které neustále pracuje tým vývojářů. Výrobní program představuje širokou nabídku produktů, které jsou připravovány na základě vlastního marketingu, resp. přání zákazníků.

RESSED s.r.o.

Jsme malá rodinná firma z Heřmanova Městce v Pardubickém kraji, pomáhající obcím a městům zpříjemnit prostředí v kulturních sálech. Naše židle jsme uzpůsobili tak, aby vám posloužily po mnoho let. Odlišujeme se pevnostní kvalitou. U nejoblíbenějších židlí dáváme záruku 10 let na pevnost konstrukce. Vybavili jsme více než 153 kulturních sálů po celé ČR, kde jsme dodali více než 15 270 židlí a stolů. Zastupitelé mohou vybírat přímo v naší vzorkové prodejně nebo si vzorek židle zapůjčit zdarma.

SDO Technika s.r.o.

Společnost SDO Technika s.r.o. se zabývá prodejem a servisem techniky od předních českých i světových výrobců. V portfoliu společnosti naleznete traktory SAME, LAMBORGHINI, BCS a YANMAR s pestrou škálou příslušenství. Dále nabízíme ELEKTRICKÉ NÁKLADNÍ VOZY a TŘÍKOLKY, stroje pro úklid komunikací velkých měst i malých obcí a také techniku pro svoz a zpracování komunálního a bio odpadu. Na výstavě budeme prezentovat elektromobilitu pro obce, komunální malotraktory, kompostéry s dotací a chytré řešení nádob na odpad. SDO Technika nejen prodává stroje, ale také v plném rozsahu zajišťuje servis a prodej náhradních dílů. Zejména v komunální technice má naše firma ucelenou kompaktní řadu strojů a příslušenství, takže skutečně najdeme řešení pro každého.

SEZAKO Prostějov s.r.o.

Provádíme čištění a monitoring kanalizací od domovních odpadů (wc, umyvadla, dřezy, vany) až po velkoprofilové kanalizace maximálních rozměrů. Čistíme nádrže na ČOV a vodohospodářských děl (přečerpávací stanice, zatrubněné potoky, atd.). Dále provádíme čištění odlučovačů ropných látek, a tuků. Významnou činností je práce sacími bagry, těmito stroji jsme schopni odsát téměř jakýkoli materiál. Zajímavou činností kterou provádíme, jsou opravy a renovace kanalizačních objektů. Velkou výhodou Firmy SEZAKO, je působnost po celé České republice.

Činnosti:

Smaltovna Mišík Hodonín s.r.o.

Stavební huť Slatiňany, spol. s.r.o.

Věnujeme se již 33 let dodávce technologického vystrojení vodohospodářských staveb – ČOV, čerpací stanice, vodojemy a úpravny vod. V rámci projekční činnost se specializujeme na rekonstrukce a intenzifikace ČOV.

Využíváním moderních technologií a postupů dokážeme navýšit kapacitu ČOV až o 50 % bez nutnosti výstavby nových nádrží. Provádíme provozně-energetické audity ČOV s cílem zvýšit účinnost čištění odpadních vod při současném snížení energetické náročnosti ČOV. Prodáváme italská čerpadla Hydropompe v ČR.

S WHG s.r.o.

Jsme výhradní dodavatel kotlů Fröling pro ČR a SR. Kotle Fröling jsou určeny pro spalování dřeva, pelet a dřevní štěpky. Veškeré kotle Fröling splňují emisní třídu 5 a certifikáty Ekodesignu. Fröling je průkopníkem v moderních systémech vytápění dřevem už více jak 60 let. Řada mezinárodně uznávaných kvalitních ocenění podtrhuje trvalý výkon efektivních řešení. Realizujeme kotelny od 7 do 5000 kW. Dále poskytujeme projekční práce v oblasti stavebnictví a technického zabezpečení budov.

SYNPRO s.r.o.

Šiba s.r.o.

Mobilní pódia, jeviště, hlediště a tribuny
Potřebujete vytvořit, nebo zvětšit pódium ve Vašem sále? Chcete mít pěkné a variabilní přehlídkové molo uvnitř Vašeho kulturního zařízení, na náměstí, nebo v parku? Musíte přestavět sportovní halu pro vystoupení hudebního tělesa, představení divadla, nebo pro společenské shromáždění? Chcete Vaši tělocvičnu připravit pro taneční soutěž, nebo jinou kulturní akci?
Toto vše, včetně zastřešení, Vám umožní mobilní pódium.
Vyrábíme a pronajímáme mobilní pódia, tribuny, hlediště, teleskopické tribuny, pojízdná pódia, zastřešení pódií, taneční parket, párty stany, nášlapné bariéry, plotové zábrany, truss konstrukce atd., včetně veškerého pódiového příslušenství, které je potřebné k zajištění kulturních, sportovních a společenských akcí.
Pódium, tribunu, jeviště, hlediště atd. si můžete pronajmout, nebo vše vyrobíme a dodáme přesně na míru na základě vašich individuálních požadavků. Námi nabízený mobilní pódiový systém splňuje veškeré technické normy, zejména pak vysoké požadavky na bezpečnost.

TENTino s.r.o.

JEDNIČKA NA TRHU S PÁRTY STANY A PŘÍSLUŠENSTVÍM
Jako lídr na trhu s párty stany a příslušenstvím každý rok dodáme více než 3000 stanů pro obce, města, hasiče, policejní a armádní složky, stavební firmy, ale i zahradní. Díky našim rozsáhlým zkušenostem z oblasti pronájmů se na naše výrobky s důvěrou obracejí nejčastěji státní sektory a mezinárodní velvyslanectví. Od profesionálních párty stanů až po outdoorové skládací stoly, židle a další vybavení pro velké společenské akce jako např. plesy, kongresy – nechte nás postarat se o vaše potřeby a spolehněte se na prověřenou kvalitu!

TopGis, s.r.o.

TopGis je ryze česká společnost s evropským přesahem působící v oblasti GIS a dálkového průzkumu země, disponující zkušeným týmem s více jak dvacetiletou praxí. Provozujeme letadla, drony a mobilní mapovací systém pro pasportizaci obcí.

Produkty:

TopolWater, s.r.o.

TopolWater, s.r.o.
výroba domovních ČOV, dodávka soustavy ČOV pro obce a centrálních ČOV pro obce a průmysl.

ČOV TOPAS
automatická ČOV s ovládáním v mobilu a s možností integrace do chytré domácnosti, kterou lze doplnit boxem na automatické odvodnění a zahuštění kalu. Testováním byla ověřena funkce ČOV po přerušení přítoku až 6 měsíců a je tedy vhodná pro rodinné domy i chalupy. ČOV trvale měří množství vody a poté automaticky omezuje množství vzduchu v čistírně, což znamená snížení spotřebované elektřiny. ČOV ve variantě DUO se zásobníkem vyčištěné vody, lze využít pro zálivku zahrady.

TRUCK SERVIS Čáslav s.r.o.

Unikont Group s.r.o.

UNIKONT GROUP s.r.o. je od svého založení v roce 1991 jednou z největších společností v oboru čistící a komunální techniky se stoprocentní českou účastí a nabízí široký sortiment značek předních světových výrobců v jednotlivých kategoriích úklidových i komunálních strojů, jak pro český, tak i slovenský trh.

Centrála se nachází v Praze, pobočky v Napajedlech, Jindřichově Hradci a v Dubnici nad Váhom na Slovensku.

Klienti si mohou vybrat ze širokého portfolia strojů od značek jako jsou HAKO, MULTICAR, AS MOTOR, ARIENS, Ruwac, Oertzen, GLUTTON, FAE, EPOKE nebo ABM TECHNOLOGY, přičemž na tento kompletní sortiment společnost provádí předprodejní, záruční i pozáruční servis po celém území ČR.

V-systém elektro s.r.o.

Na trhu jsme od r. 1991. Naše technologie mají své místo u veřejně užívaných budov a prostranství z důvodu bezpečnosti, zdraví a udržitelnosti. Řízené větrání s rekuperací pro zdravý vzduch beze ztrát na teple, vytápění topnými kabely s přesnou regulací, ochrana proti zamrzání a náledí, klimatizace, fotovoltaika. Máme vlastní energetické specialisty. Jsme členem Skupiny Saint-Gobain, doporučíme řešení pro zateplení, izolace. Za sebou máme realizace bytových domů, MŠ a ZŠ, kanceláří, nemocnic.

WTC Písečná s.r.o.

WTC Písečná patří aktuálně i historicky k nejvýznamnějším českým výrobcům zemědělské a komunální dopravní techniky. Aktuálně zahrnuje výrobní program společnosti 5 základních produktových řad – traktorové návěsy BIG, traktorové nosiče kontejnerů PORTÝR, traktorové přívěsy BSS, traktorové přepravníky zvířat PARDÁL a traktorové přepravníky balíků PLT – členěných na více než 50 konkrétních typů produktů, přičemž všechny jednotlivé výrobky definuje zejména robustní a kvalitní zpracování – vše je vyráběno s maximálním důrazem na dlouhou životnost. WTC Písečná u všech výrobků garantuje servis a veškeré související služby.