Doprovodný program XIX. volebního Sněmu Svazu na Komunálním veletrhu 2023 již 17. května

KOMUNÁLNÍ VELETRH 2023 se koná pod záštitou Svazu měst a obcí ČR při XIX. SNĚMU Svazu 17. – 19. května 2023. Ve středu 17. května 2023 vás čeká zábavně-vzdělávací doprovodný program na téma bezemisní dopravy a energetiky. Diskutovat budete moci se zástupci jednotlivých rezortů i dalšími odborníky. Elektroauta si budete moci vyzkoušet, porovnat více značek a ověřit si jejich přednosti i případné rezervy.

XIX. sněm Svazu měst a obcí (18. – 19. května 2023) je letos volební. Vaše účast je tak obzvláště důležitá. Již ve středu 17. května pro Vás ovšem připravujeme ve spolupráci s Komunální veletrhem 2023, společností Fleet Consulting a dalšími partnery doprovodný program plný zábavy i poučení. Hlavním tématem 1. dne Komunálního veletrhu bude kromě bohaté výstavy, kde si můžete najít nejvhodnějšího dodavatele pro Vaše obecní projekty, nízkoemisní doprava a vše, co s tím souvisí. Budete si moci vyzkoušet elektroauta, poradit se s odborníky a večer se pod květnovou oblohou občerstvit a navázat nové kontakty.

Harmonogram programu Komunálního veletrhu 2023:

Středa 17. května 2023 – Začátek veletrhu

Od 14:00 hodin doprovodný odborný program pro starosty a další zástupce samospráv:

• informace o EU legislativních nařízeních týkajících se konce spalovacích motorů v EU od roku 2035
  • jak financovat nové elektroautomobily a příslušenství (např. nabíjecí stojany) na Vaší obci komunitní energetika